Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiengedhetem a tengerimalacoma...

Kiengedhetem a tengerimalacomat a szobába?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ki tud jönni a ketrecéből és vissza is tud menni - ha ki van nyitva az ajtaja. Az ajtót mindíg nyitva hagynám hogy bármikor ki tudjon jönni mászkálni, majd ha megúnja vissza tudjon menni.

Szerintetek ez így működne? (Elektromos vezetékek nincsenek számára elérhető helyen)



2014. dec. 27. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
simán kiengedheted, de nem biztos, h ki is fog jönni magától. én az enyéimet kiteszem a ketrec nélküli tálcáról a szőnyegre had futkossanak, egyet kerülnek kőrben a szőnyegen és maguktól hazamennek a tálcába vissza. maguktól még sosem láttam őket kint lenni a szőnyegen.
2014. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor megpróbáljuk. :)
2014. dec. 27. 22:07
 3/4 anonim válasza:
100%
persze enged őket ki de ha nyitva hagyod talán kapnak kedvet a kalandozásra de figyelj rá ne másszon olyan helyre ahol sok a kábel mert szétrágják és megrázza valamelyiket az áram
2014. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Kiengetheted de vigyázz a mérgező nyövényekre(márha van a szobádban valamien növény ha van nezz utanna a neten hogy milyen növény mérgező rájuk!
2015. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!