Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltört a tengerimalacom foga,...

Eltört a tengerimalacom foga, de még illeszkedik?

Figyelt kérdés
Leugrott a tengerimalacom a székről, és mindkét felső foga eltört. Már sokszor láttam, hogy letört, de most a szájában maradt. Tehát még egy kicsit illeszkedik, de kézzel már nagyon könnyen meg lehet mozgatni.Mit tegyek? Várjak és megoldódik magától?

2014. dec. 27. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tud enni rendesen akkor nincs teendőd meg vissza fog nőni, nem is kell sok idő. De ha gondok vannak az evéssel akkor doki.

Nekem a malacom a rácsot rágta még anno és letört felül a foga de csak az egyik, ahogy ette a répát már a hangjából tudtam hogy le van törve, teljesen máshogy zakatol :D de sosem volt gond szerencsére hamar vissza nőt. Ha nagyon aggódsz akkor nézesd meg mert azért csak le esett a székről.

2014. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :)
2014. dec. 27. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
vissza fog nőni a malacka foga. addig rág a hátsó fogain. utánna ahogy nő az új első, úgy fogja már azt is koptatni.
2014. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!