Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon hangos este a törpenyus...

Nagyon hangos este a törpenyuszi. Egy szobában van velem és sajnos nincs lehetőségem másik szobába átrakni. Nektek hogy viselkedik este a nyuszitok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Hangoskodott az enyém is =-]


De én úgy oldottam meg, hogy beállítottam a gépemet, szólt a zene, két óra múlva kikapcs, annyi idő alatt a zene hatására elaludtam, s a zene miatt se hallottam (vagy ha igen, nem zavart) a nyuszim =]

2015. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nyitva a ketrec ajtó 0-24be, akkor jön megy mikor akar. Éjszaka az ágy alatt alszik. Mondjuk napközbe is :-D elég lusta. A ketrecbe enni, wcre megy.
2015. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Új nyuszi? Mert akkor még ne aggódj, kb. egy hónap, mire teljesen megszokod. Ha elég nagy a ketrece, és van elég enni-innivalója, akkor nagy valószínűséggel nem zajong annyira, hogy ne lehessen megszokni. Utána majd nélküle lesz nehéz elaludnod.
2015. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rácsot ráz, csörög, zörög, dobbant, rosszalkodik. Néha segít, ha letakarom a ketrecet éjszakára.
2015. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is hangos néha, amikor pl.eszi a répát, kapar, vagy dobbogat. És nekem az ágyam alatt van a ketrece.
2015. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De amugy ha új nyuszi meglátod hamar hozza lehet szokni hogy néha van hangja annak amit csinal
2015. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2015. jan. 3. 21:11
 8/9 anonim válasza:
Nekem is nagyon hangos,de hamar abbagagyja illetve lefárad. De ez telnesen normális, én néha alvás elôtt kiengedem a szobámba rohangálni,(persze figyelek rá)hogy kifáradjon és utána már mindketten nyugodtan alszunk :)
2015. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is annyira hangos, h képtelenség tőle elaludni... 2 hete kaptam meg, szóval azt mondom és is h meg kell szokni.. először arra gondoltam h nem tud eleget mozogni, de nem azért hangos.. szóval ezt szokni kell :)
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!