Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungária törpehörcsög vagy...

Lipusz Eszter kérdése:

Dzsungária törpehörcsög vagy roborovszki törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok jobban? Miért?
2015. jan. 11. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak személyiség függő. Nekem a dzsungáriai jobban be jön mert nagyon aranyos pofijuk van, nagyon szelídek és ölelgetni valók viszont babusgatni nem nagyon lehet őket mert élénkek de vannak kívételek. válaszolj nekem a következő kérdésekre és megmondom szerintem melyik illik hozzád jobban de nem muszáj halgatnod rám persze.

Te hány éves vagy?

Szeretnéd babusgatni?

Együtt tartanád majd más hörivel?

Azt akarod hogy szorosan kötődjön hozzád?

2015. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A robik nem olyan szelídek, inkább csak megfigyelés céljából tartják őket. A dzsungik kezesebbek, szelídíthetőbbek. Arra figylej, hogy dzsungiból csak egyet vegyél, mert magányosak! Ha egy helyen kettő, vagy több hörcsög van, megölik egymást! A robik ezzel ellentétben tarthatók együtt. De én a dzsungit ajánlom, nekem is 8 éve az van. :)
2015. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!