Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért írják itt a válaszolók...

Miért írják itt a válaszolók hogy a Dzsungáriai törpehörcsögöket külön kell tartani?

Figyelt kérdés
Az enyémek párban teljesen jól el vanna, csak amikor kicsik születnek a papa keres magának egy új alvóhelyet. De se egymást se a kicsiket nem bántják.
2015. jan. 11. 19:58
 1/9 anonim válasza:
15%
Nyugodj meg. Akik ilyeneket írnak vagy nem értenek hozzájuk, vagy pedig sosem volt még nekik. Nem kell őket külön tartani.
2015. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Én nem figyeltem a kérdéseket, viszont az is igaz, hogy ez bizony függ attól, hogy milyen neműek. :) Sajnos eddig kétszer vettem kettesével dzsungikat és mindkettőször külön kellett őket tenni, mert véres sebeket haraptak egymásnak. Pedig elvileg fiú-lány páros volt. Valószínüleg rosszul szexálták őket, úgyhogy rendes párral még nem volt dolgom, csak (valószínüleg) egyneműekkel.
2015. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha kicsi koruk óta együtt vannak, akkor semmi probléma nem lehet. Felnőtteket nem tanácsos összeengedni.
2015. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom nem azért, mert nem jönnének ki egymással,hanem azért, hogy ne szaporodjanak folyamatosan...
2015. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán ezért:


[link]


Kicsit olvasgassatok a fajtáról, és meglátjátok: ezek magányos állatok, vagy szaporodnak nyakra főre....

2015. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sebok ***** válasza:
53%
Szerintem felnőtt korban nem szokják már meg egymást és akkor.Bár én láttam totál egyedül nevelt lányt és az ember nem tud hozá nyúlni mert vinnyog,ugrik és harap.mini rambó.esélytelen vagy normálisan betenni neki a kaját vagy zöldségeket :)mint vmi igazi házőrző támad a kéznek ):
2015. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azért vad egy dzsungi, mert egyedül van! Azért, mert rossz előélete volt, vagy nem foglalkoztak vele, esetleg bántották!

Nem szabad őket együtt tartani, akkor lehetnek harapósak, ha stresszelik egymást, ha a nőstény folyamatosan ellik, előbb utóbb úgy legyengül, hogy elpusztul és a kicsik is egyre gyengébbek, betegesebbek lesznek.

A beltenyészetről nem is beszélve.

MAGÁNYOSAN ÉLŐ, TERÜLETVÉDŐ ÁLLATOK, NEM KELL NEKIK TÁRS!

2015. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A felnőttnek számító, azonos nemű höriket jobb lehet külön tartani, d persze ebben is vannak kivételek.
2015. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az enyémek nővérek voltak, de kb. 3 hónapos korukban véresre harapták egymást. Különneműek sztem jobban megférnek egymás mellett.
2015. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!