Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi tartása házikedvencként...

Nyuszi tartása házikedvencként. Ketrec nélkül lehet?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá? A "nyúlWC"-nek árult valamik jók bármire? Alváshoz "odú" vagy láda jobb? Egyéb infó tapasztalt nyuszisoktól?
2015. jan. 13. 20:29
1 2
 1/18 Hengerelőhereverem ***** válasza:
0%
Szerintem nem lesz szobatiszta, de ahogy érzed, minden estre azért egy társat vennék neki, egyedül nem jó nekik és ne az legyen, hogy megunod 2 hét után és kirakod az utcára.
2015. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk az udvaron lakik két nyuszi, oltással, az egyik 4 éves, a másik most lesz 2. Ők az urak, a Nyúl Maffia, rettegésben tartják az egész udvart :D Nagyon jól érzik magukat szerintem. Egyszer sem szöktek el, minden be van biztosítva.
2015. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tartanak úgy nyuszit, hogy ugyan van ketrec, de nem zárják be a nyuszit, szabadon mászkál egész nap. Pl Urban Eve Via Gomez nyuszija is szabadon van, keress rá, nyúlnapló kulcsszóval.
2015. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van, és a nyuszik alapból szobatiszta állatok, nagyon könnyű őket rászoktatni a wc-re :) Amikor ivaréretté válik, előfordulhat területjelölő bogyózás, de ez ivartalanítással megszüntethető.


Viszont, ha szabadon akarjátok tartani, akkor el kell pakolni minden vezetéket vagy bármit, amit nem szeretnétek, hogy megrágjon, mert hidd el, ha nem teszed, megfogja... (Nálunk 1 netkábel, és 2 mobiltöltő bánta már a kisasszonyt :D).

2015. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

Van olyan amelyik egy helyre ürít.

Házban akarod tartani??

Nagyon büdös házban, nem tudom jó-e ez az ötlet..

Ládát szétrágja ha fából van.

2015. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem vagy hajlandó rendesen berendezett ketreccel ellátni a nyuszit, akkor most felejtsd el, hogy tartasz. Egy nyuszi nem játék, nem plüss, nagyon érzékeny, sok odafigyelést és gondoskodást igénylő állat. Ha így állsz hozzá rég rossz, tudod ha beteg lesz nem egy két forint ám az orvod. Gondold ezt át de nagyon!
2015. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
"Így állsz hozzá" ??? Mert nem akarom a leendő házikedvencem egy 2 négyzetméteres alapterületű fémkalitkába zárni hátralevő életében, ahol a világ olyan lesz, mint egy pixeles kép a rácson át? Igen, én vagyok a rossz ember. Minden tiszteletem a tiéd, Mester!
2015. jan. 13. 21:50
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Lehet is mert az enyémnek emeletes fából készült ketrece van. Gúnyolódhatsz, nyuszit tartani ketrec nélkül? Kinek jut eszébe? Hova rakod a kaját? Hol pihen? Hol wczik? Kell neki is egy hely, ahol ezeket a szükségleteit elvégezheti és ahol el tud bújni, visszavonulni, ha azt gondolja. Szóval igenis a nyuszinak kell ketrec, ha csak kicsi is, de kell, ha nem tud az ember nagy ketrecet venni akkor meg sokat kell kiengedni, kell neki egy kis helyet biztosítani, ahol tud mozogni. MESTER! ;)
2015. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Etetni bárhol lehet, pihenni szintén, wczni meg oda fog, ahova szoktatják. Olvass fórumokat, elég sokan tartanak ketrec nélkül nyuszit.
2015. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elég sokat olvasok nyuszis fórumokat, nyuszis csoportok tagja vagyok, és a tapasztaltabb nyuszisok nyuszijainak is vannak ketrecei :) Nekem a kérdéséből az jött le, hogy szeretné minél olcsóbban megúszni a nyuszi tartását, ami szerintem azért gáz, mert mit csinál, ha lebetegszik a nyuszi? Nem két forint.
2015. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!