Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állat lehet a padláson,...

Milyen állat lehet a padláson, ami ilyen hangot ad?

Figyelt kérdés

Gyorsan szalad, hallani a nappali fölött, ahogy szedi az apró tappancsait. Néha magas frekvenciájú, leginkább tücsökciripeléshez hasonló hangot ad (csak hangosabban). A nikecell födémszigetelésbe fészkelhette be magát (osb van a szigetelés tetején, így nem tudok benézni alá, de látom, hogy meg van rágcsálva a nikecell).

Milyen állat lehet? Nyest, menyét, görény, mosómedve, vagy más??


2015. jan. 14. 14:17
1 2
 1/12 veteran1978 válasza:
Egér!
2015. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akár pele is lehet.

Meg kellene nézned a nyomokat a padláson! Mekkora a talpa, látsz-e valahol ürüléket... Ezekből jobban lehetne tudni.

2015. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Mosomedve XDDDDDDDDDDDD

Amugy szerintem , patkany, mert az egeret nemhallani .

2015. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egeret láttam már szaladni, nem ilyen hangos (nyilván mert pici a teste, ezért gondolom, hogy aminek kifejezetten hangosan hallható, ahogyan szalad, az nagyobb testű lehet.

Nos, ürüléket találtam, de nem tudom leírni. Szilárd, de nem annyira, mint a kutyáé. Kb. 0,5 cm vastag és 1,5 cm hosszú csíkokat kakilt :-)

Lehet, hogy nyaranta ő jár a teraszon is, akkor gyümölcsmagokkal volt teli az ürülék.

2015. jan. 14. 14:37
 5/12 Platypus ***** válasza:
Amennyiben csavarodott is az az ürülék akkor nyest lesz.
2015. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Platypus ***** válasza:
Bocs, elnéztem a tizedesvesszőt, mégsem nyest lesz. Mosómedve Európában nem garázdálkodik, az a pár kivadult példány nem a te padlásodon fog előkerülni. Menyét és görény nem nagyon költözik ember közelébe. Ha elöl-hátul lekerekített a cucc, akkor valami rágcsáló a tettes.
2015. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csavarodott, darabos. De nyáron a gyümölcsmagos csavarodott volt. Esznek a nyestek gyümölcsöt? Ha nyest az illető a padláson, milyen kárt tehet?
2015. jan. 14. 17:59
 8/12 A kérdező kommentje:

HOlnap még egyszer felmegyek a padlásra, megvizslatom a kakit :-)

Addig is köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!

2015. jan. 14. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Kaki kép jön [link]

A nyesté kb ilyen. Kárt meg jó nagyot tud tenni, ha elkezdi bontani a szigetelést.

2015. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt meg esznek ha találnak, így gyümölcsszezonban lehet magokat találni az ürülékükben.
2015. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!