Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a nyuszim nem...

Mit tegyek ha a nyuszim nem akar a ketrecben szobatiszta lenni?

Figyelt kérdés
2 hónapja van nálam, de semmi nem változott, oda pisil, kakil ahol eszik. A tálja mellé ahol a tápot adom neki, meg a szénatartó alá (itt van a wc-je). De ez meg nem jó mert mindig belehúzza az összes szénát a tartóból, így a felét sem eszi meg ha pisis már... nem tudom mit kezdjek vele. :(
2015. jan. 16. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
őszintén: mit vársz egy nyúltól? 
2015. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi van a ketrecben/wcben?
2015. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden nyúlnak más a személyisége, nem mindegyik képes megtanulni :(
2016. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez azért is lehet mert állandóan benyúlkálsz, és nem érzi hogy az az ő saját védett helye!!!

Ilyenkor elkezd újból jelölgetni ahányszor benyúlsz hozzá!!!! Várd meg amig magától kiugrik, és úgy tedd rendbe a ketrecét, én is így szoktam, 4 napja szoktattam wc-re a nyuszim aki már 2 éve nálam van és még nem történt baleset...(eddig szalma volt alatta most a műanyag). Az is fontos hogy ne legyen alatta semmi mert akkor össze-vissza megy ahogy te is írod.. csak az alomban. :)

Pisilni csak a wc-be megy, a kaki eddig össze vissza, de ma már az is a wc-be landolt örömömre..A wc nekemis a szénatartó alatt van, nálam is amikor unatkozik ugy vezeti le az energiat hogy elkezdi behúzkodni akkor mindig kiengedem és összesöpröm és kiszedem a nagyját az alomból..Tehát a lényeg hogy a nyuszinak legyen tiszta a ketrec, én napi 2szer 3 szor seprem össze neki bent. :)

Ha bent látod hogy unja magát engedd ki, had fáradjon, addig meg mint mondtam szedd rendbe ketijét. :) Irj bátran ha kell segíteni vagy nem megy :)

Sok Sikert!

2016. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!