Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális ha dorombol a...

Jucinene kérdése:

Az normális ha dorombol a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Amikor kiszedem az akváriumából és simogatom néha elkezd, mint egy macska dorombolni, és hasonlít azokra a régi telefonokra mert nem teljesen dorombol, hanem berreg.

Az biztos, hogy nem teljesen százas, de másik hörcsögöm sose csinálta


2015. jan. 17. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy hörcsög anyuka volt meg egy kan macska vagy fordítva :D xd bocsi ezt nem hagyhattam ki! :P Amúgy sajnos fogalmam sincs de engem is érdekelne! Bár nekem nincs hörcsögöm, de furcsa :d
2015. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy érdekes de még hangot is ad ki hozzá!

És az a fura, hogy eddig csak nekem és apukámnak dorombolt, ami azért fura mert nála lehetett összesen 2x nálam meg ezerszer

Úgy hogy megválogatja kinek dorombol:D

2015. jan. 18. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleg furcsa xd
2015. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Senki nem tudja megválaszolni???

Csak az én hörcsögöm ilyen hülye?

Jó tényleg kifogom ezeket a kicsit fogyi állatkákat, de az nem lehet, hogy csak az enyém dorombol!

2015. jan. 20. 18:27
 5/8 anonim válasza:

Nem tudom milyen hangot értesz dorombolásnak .DCe azt igen hogy ha fél vagy veszélyben érzi magát akkkor berrreg vagyhát emmihez sem hasonlito visitoo hangot ad ki. Nekem is van hörim . Öt még csak nagyon kevesett hallottam berregni . Azon kivül szerintem nem nagyon tudnak kiadni bármilyen hangot.


ui.: ha berreg akkor azt is jelezheti hogy harapni fog!

2015. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem harap és nem is fél, csak néha, ha jól érzi magát akkor mint egy telefon berreg
2015. jan. 23. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet vele.:D

Nekem már rohadt sok hörcsgöm vlt,de egy sem csinált így.:D

De miért hülye?:Dnem cseszegetésként,de azért nem feltétlen fogyi.

2015. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azért hülye mert:

1. megtámadta a nyulunkat(nem tom hogy jutott oda) meg a kutyánknak is simán neki ment!!!

2. rühelli a vizet de az itatójában rendszeresen fürdik

3.van egy emeletes háza amit építettünk neki és nem a lépcsőt használja hanem fejre esik inkább

4.ha lisztkukacot adok neki akkor még élve rakja be a pofazacskójába!!(ezért nem is merek neki adni mert azok megrághatják belülről..)

nem bizti h fogyi, de ilyet más hörije sose csinál

2015. jan. 31. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!