Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ha a csincsilla...

Álomfogó8318 kérdése:

Normális ha a csincsilla engem is harapdál?

Figyelt kérdés
a ketrecébe van fogkoptató amit használ , de engem is szagolgat majd megharap, de nem úgy hogy vérezzen meg nem is fáj csak kíváncsi vagyok hogy miért csinálja ezt ..... tudnátok segíteni nekem ?:) ( ja és 2 hete van meg a csincsillám)

2015. jan. 22. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:
és azt még elfelejtettem hogy kh
2015. jan. 22. 19:01
 2/7 A kérdező kommentje:
* 2 hónapos :D
2015. jan. 22. 19:01
 3/7 Alex1987 ***** válasza:
Ha nyalogat es az kozbe harapdal akkor tegyel be hozza nyalo sot,so hianya van,ha pedig csak ugy simman hozzad kap akkor ilyen o,idovel talan megvaltozik.Nekem is van egy nyuszim,ha olbe veszem akkor csipked,ilyen a szokasa :)
2015. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. jan. 22. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A csincsillának nem kell nyalósó, úgyhogy azt ne tegyél be neki. Egyszerűen azért harapdál, mert így ismerkedik. Egymás között is ezt csinálják, egymást is csipkedik, stb. Teljesen normális. :)
2015. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És minél jobban fog szeretni, annál többet fog harapdálni, szóval készülj fel! :)
2015. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ooo akkor jó:) köszönöm a választ !:)
2015. jan. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!