Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül Szekszárdon...

Mennyibe kerül Szekszárdon egy (hím) tengerimalac ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy itt a közelben tudja e valaki, hogy mennyibe kerülhet? Nem rég született két kismalac és az egyik hím. Két választásom van vagy elajándékozom, de tartok attól, hogy milyen helyre fog kerülni, vagy ivartalaníttatom, csak nem tudom, hogy az állatklinikán szekszárdon mennyibe kerül, szóval ha valaki esetleg tudja akkor please írja meg :)

2015. jan. 25. 22:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nézelődj a neten vagy kérdezősködj a közeledben bàr én gödi vagyok nyilvàn nem fogom tudni Szekszàrdon az àrakat :P
2015. jan. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a netet már széjjel néztem és nem találtam, a közelben meg nincs olyan ismerősöm akinek herélték volna a tengerimalacát XD Amugy köszi a választ :D
2015. jan. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!