Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpemalacot szeretnék venni....

Törpemalacot szeretnék venni. Szerintetek jó háziállat?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyosak,csak tudni szeretném hogy akinek esetleg van az nem bánta meg hogy vett???

2015. jan. 26. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
elég nagyra fog nőni arra készülj fel
2015. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 schocko ***** válasza:
0%
...nem baj, akkor majd levágják...
2015. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nő nagyra 15-20 kilós felnőtt korában is. Egyre kedveltebb állatok egyébként. Én a rendes sertéshez vagyok szokva, így ezeket is annak fogom fel. Szobában nem tartanám, mert ugyanúgy piszkol, ugyanúgy szeret dagonyázni, túrni, és ugyanúgy moslékkal kell etetni. Aranyosnak aranyosak, de nekem nem kellene, elég a nagy disznó itthon.
2015. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó házi állat,ha van rendes nagy helye a lakásban vagy a kertben.Ja és ha tartanál skkor készülj fel hogy hangosan követelik a kaját...:Dd és nagyon sűrűn kell takarítani mert nagyon büdösek tudnak lenni.De amugy én bírom őket:3
2015. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ne vegyél. Jobban jársz egy kutyával..

Az az állat tényleg egy disznó és nem helyettesiti a kutyát, macskát... Ugyanolyan büdösek mint a többi sertés társai. Es 20 kg a kifejlett állat az már nem olyan kicsi..

2016. nov. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!