Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánynak jó lennének ezek a...

Patkánynak jó lennének ezek a ketrecek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy cuki lány patkánykát, most ideiglenesen terráriumba van, de szeretnék neki venni egy ketrecet.

[link]

[link]


Valamelyik jó a 2 közül?? Nyilván még berendezném függőággyal és hasonlókkal, de alapnak jó lesz?

Meg még majd egy párt is szeretnék neki, hogy ha nem vagyok itthon ne legyen magányos. :)

köszönöm



2015. jan. 27. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

mind a kettő teljesen jó.

Az enyémek 3 évig 40*80*40 magasban laktak, lépcsősen berendezve és lehetett volna magasabb ugyan, de így is jó volt nekik, bújóhelyekkel, nyugággyal, szőlőtőke mászókával, függő papírcsővel és csak akkor jártak fel amúgy, ha nasit kaptak, aludni lent szerettek az egyik sarokban papírgalacsinok között.

Amiket linkeltél, azok 80 magasak ráadásul és az alapterülete is jó.

2015. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2015. jan. 27. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jók, nekem 60x40-esben volt 2 patlány, de azzal sem volt gond. Főleg hogy sokat voltak kint. :) A frodó kecó nagyon jól is néz ki.
2015. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez jobb:


[link]



Szeretik a függő ágyat, erre érdemes odafigyelned.

2015. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Függő ágyat és hasonló játékokat mindenképp szeretnék még beletenni. Meg ha hozzámszoknak, kint is lesznek sokat. :)

2015. jan. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!