Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rettenetesen hiányzik az...

Rettenetesen hiányzik az aranyhörcsögöm! Hogyan küzdhetném le a hiányát?

Figyelt kérdés

nemrég halt meg az aranyhörim!nagyon nehéz leküzdeni,hogy Ketyi már nincs köztünk!nem tudom elterelni a gondolataimat,mindig ő jut mindenről eszembe.gépen bejelentkezek,ott ő a jelszavam egy rakat oldalon,tévézni szeretnék,nem figyelek a műsorra,csak ő jár a fejemben...

oké,gyerekesen hangzik.de kéééérlek,segítsetek leküzdeni!

nagyon fáj a hiánya!! rosszalló kommentektől kíméljetek,és facebook,twitter,aztadom,és egyéb közösségi oldalakra ne tegyétek ki!



2015. jan. 29. 13:05
 1/6 anonim válasza:
Az ilyen kicsi allatok nem elnek sokaig sajnos. Nagyon aranyosak, sot okosak, ha tudjuk hogy kell oket nevelni. Nekem is rengeteg horcsogom volt, mondhatni gyermekeim voltak, mivel kicsi koruktol fogva en etettem oket. Idovel elmultak... Nagyon sajnaltam oket, de hat ez az elet rendje. Megszulettek, jo eletuk volt, elmentek. Gondolj arra, hogy boldog volt, szep eletet elt, de hamar megfaradt, es mar nyugszik. Ez sajnos tenyleg igy van, csak nem kell aggodni.
2015. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szió! Sajnálom, hogy meghalt :( Cuki neve volt :) Szerintem ez ellen igazából nem tudsz semmit tenni, mert úgyis az idő az, ami az ilyesfajta lelki sebeket begyógyítja. Eleinte nehéz, de idővel könnyebb lesz :) Esetleg próbáld meg elterelni a gondolataidat, nézz valami filmet, sorozatot.
2015. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2015. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,sokat segítettek:) most inkább ketyi lányára kell koncentrálnom(úgy néz ki,mint egy krumpli:D)aki nálunk maradt az alomból.ő lesz az új hörim.:)
2015. jan. 29. 13:37
 5/6 anonim válasza:
Az a lenyeg, hogy nyomot hagyott benned, tehat maris volt ertelme rovid eletenek. Csak fogadd el, boldogsagot adtal, boldogsagot kaptal, engedd nyugodni :)
2015. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a tengerimalacom halála után jól kisírtam magam,eltemettük,aztán otthon kitakarítottam,lefertőtlenítettem mindent(igazából nem tudom miért,de ez megnyugtatott,egyfajta megtisztulást jelentett nekem)aztán régi meséket néztem(igaz kicsit idős vagyok már hozzá,de megnyugtatott),aztán a következő nap már jobb volt.Majd idővel elmúlik..
2015. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!