Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha elmúlt 2 éves malac akkor...

Beni128 kérdése:

Ha elmúlt 2 éves malac akkor meg tudja szülni az első kis malacait? Mert első szülése lesz.

Figyelt kérdés

#tengerimalac #szülés segítség
2015. febr. 1. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de kicsi az esélye.

Ha még nem szült, akkor a kismedencecsontok már összeporcosodtak és nem fog kitágulni, hogy szülni tudjon a malac. Esetleg ha egész picik a kismalacok. De ha egy is elakad, akkor az a mama életébe is kerül.

A császármetszés pedig nagyon ritkán sikerül a tengerimalacoknál.

2015. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem! Ha egy éves koráig nem szült akkor utána nem tudja.
2015. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm infót
2015. febr. 2. 14:07
 4/7 anonim válasza:
Malac? Nálam ez a disznó! Nem tudom melyikre gondolsz?
2015. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első 2 jól írja, ha a tengerimalac 10 hónapos koráig nem lett vemhes, nem szabad elletni, mert a medencecsont annyira becsontosodik, hogy nagy eséllyel belehal az ellésbe.

Az előttem lévő pedig figyelmetlen, mert a kulcsszavaknál kivan írva, hogy tengerimalac és abból is leeshetne neki, hogy a házi sertés nem kisemlős kategóriában van.

A LÉNYEG: NE PÁROZTASD BE MERT 80% HOGY BELEHAL AZ ELLÉSBE.

Sajnos volt már ebben tapasztalatom, mikor idősebb malacot vettem rossz helyről, hozzám került vemhesen, a kölykök aznap este elpusztultak, másnapra az anya malac is belehalt.

2015. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi van a malackával?
2015. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma meg szült egy kölyköt sajna meghalt a kismalac
2015. márc. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!