Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

[link] szeretném kérdezni hogy ezzel mit csináljak ezt ajándékba kaptuk és nem tom hogy ezt most megteheti e a hörcsögöm mert azt írja hogy a állat számára nem káros anyagból készült de ne hagyja felügyelet nélkül

akkor most mi ez?


2015. febr. 5. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nem látom a képet, szerintem rosszul tetted fel, de amúgy bármi is az, ha úgy gondolod hogy árthat a hörcsögödnek, inkább ne add oda neki...
2015. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kép :)

[link]

2015. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nos, úgy látom hogy ez valami rágcsáló-csemege, szerintem oda adhatod...amúgy nem lehet, hogy félre olvastad, és igazából az van rá írva hogy ne hagyja bent a maradékot -amit már nem kér, hanem eltesz -mert megromolhat? na jó ez elég értelmetlenül hangzik de nincs más ötletem...első voltam
2015. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is rágcsáló nasi:/

Nekem az ugrott be,hogy nem lehet,hogy a nagyobb állatokra gondol(pl házinyúl),hogy figyelni kell,nehogy lenyelje egybe?

2015. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El kell olvasni a zacskóján a tájékoztatót. Nyilván nem vagy analfabéta. Ha a képen egy nyúl van (ami rágcsáló), és még rá is van írva, hogy nem tartalmaz rájuk nézve káros anyagokat, akkor mi a kérdés? Adj oda neki egyet, aztán majd eldönti, hogy tetszik neki vagy nem. Nem kell ezt így felfújni...
2015. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!