Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pusztult el a dzsungária...

Miért pusztult el a dzsungáriai törpehörcsögöm? Részletek lent^^

Figyelt kérdés
A dzsungáriai törpehörcsögöm egyik este csak vánszorgott még a gömbjében se futott csak állt. Viszatettem, adtam neki almát. Megette aztán bebukdácsolt a házába, elaludt...és nem ébredt föl. Reggel az oldalán feküdt. Olyan volt mintha aludna. De egyáltalán nem lélegzett. A kis hím hörim halála borzasztóan megviselt, mert még csak majdnem féléves volt. De elhatároztam, hogy kiderítemmi okozta a halálát. Minden elképzelhető dllgot sorr vettem. De a betegségeknek nem észleltem tünetét. Minden ugyanúgy ment végig még csak változást sem iktattam be a rovid idő alatt mialatt nálam volt. Mi történt vele szerintetek?
2015. febr. 5. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam az előző kérdésedet is. Igazából sajnos elég sok okalehet miért pusztulhatott el sajnos, azt mondod valoszinuleg nem betegség, de lehet nem valami jó alombol származott vagy lehet máskor is leesett amikor nem láttad es megserult, belső baja lett és még lehetne folytatni
2015. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan volt a hörid, de ha nem tenyésztőtől, akkor simán lehet beltenyészet miatti örökletes betegség. Sajnos senki sem él örökké, valakinek sok, valakinek rövid idő jut. Részvétem.
2015. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
lehet hogy beteg volt szegény,de van olyan hörcsög is amelyik kevesebb ideig él
2015. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Üvege volt, ketrecből nem szökhetett ki, nem eshetett le sehonnan, még csak egyetlenegyszer sikerült kivennem. Tüneteket nem mutatott.A boltossal felhívtuk az én hörim almából származó másik hörik tulajdonosait is, és mindegyik él és virul.
2015. febr. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!