Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova vihetném a talált cicákat?

Hova vihetném a talált cicákat?

Figyelt kérdés
Temető szomszédságában lakunk, és a temető oldalában találtam két kiscicát, le vannak öntve/beleeshettek valamibe mert el vannak ázva és keservesen nyávognak. Valószínű hogy valami ragacsos massza lehet. Hova vihetném el őket? Kinek lehet szólni ilyen esetben? Nálunk sajnos nem maradhatnak.
2008. aug. 22. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, szegénykék, próbáljunk meg segíteni!

Nem írtad, merre laksz, de annak állatmenhelyek Budapesten is is vidéken is, ott próbálkozhatsz. Valamint létezik egy "Cicc" macskamagazin, amiben cicamentő-telefonszámokat találsz, ők biztosan segítenek.

Itt is böngészhetsz:

[link]

[link]

2008. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gond csak az hogy Kiskunfélegyházán lakom és az itteni állatmenhely csak kutyákat fogad. Azért megpróbálok segíteni rajtuk ahogy csak tudok. Anyum nemsokára hazaér, ő nagy macskabarát. Én személy szerint nem szeretem a macskákat de ez mégiscsak kegyetlenség így elbánni velük...
2008. aug. 22. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! remélem még nem késtem el a válaszadással! békéscsabán van egy állatvédő egyesület és ott is kutyákat fogadnak be, DE azt olvastam a honlapjukon, hogy fel lehet adni hírdetést, és csak addig kell magatoknál tartani a cicust, amíg valaki nem jelentkezik érte, hogy neki kellene a cic.

honlapjuk:

csabaiallatvedok.hu

2008. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!