Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam decemberben egy nőstény...

Kaptam decemberben egy nőstény csincsillat akire az allatkereskedo azt mondta terhes, es varhatoan egy honap es szülni fog. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Meg mindig nem szült annyit lehet rajta észrevenni, hogy kemeny a pocija es nagy. Nos vettem egy himet melle, termeszetesen a nőstény egybol támadta.most kulon vannak egymas mellett levo ketrecben. Az osszeszoktatasrol olvastam sokat, de ebben a formában hogy lehet hogy babat var nem tudom érvényes e. Foleg hogy nem tudjuk tenyleg az e. Veszélyes ilyenkor himet rakni hozza? A baba miatt Ennyire agresszív ? Es latszik rajta hogy félelemből támad, elbujik es amikor Közelebb menne a,him akkor támad. Ki lettek engedve a szobába egyutt de szinte egymáshoz se mentek elkerülték egymast a nőstény el bujt csak néha jott elo futkarozni. Ketrecen keresztül szagizzak egymast néha. De amikor a kezemből akartam kozel rakni őket, a nőstény egybol harapni akart, megjegyzem az emberekkel is olykor agresszív, ezert is hiszem h várandós, de hat 3honapja mondtak, de baba Sehol...valaki ha tud segiteni kérem irjon
2015. febr. 7. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem vitted már el egy állatorvoshoz? Ő meg tudná mondani mi is van a csincsillával.
2015. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az embernek van babája, nem a csincsillának...

mellesleg, ha most összeereszted a két állatot, az egyik tuti megöli a másikat, plusz, ha kicsik megszülettek, utána a hím csincsilla is megölheti őket

hatalmas nagy felelőtlenség volt így egy másik csincsillát is hozzá venni, ráadásul még állatorvoshoz sem vitted a nőstény csincsillát

2015. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel a kereskedésben tutira mondtak hogy terhes, ezert biztunk benne. Nincsenek jelenleg osszeeresztve mint ahogy azt irtam is, felelotlensegnek meg egy kicsit erős... Nem hiszem hogy én vagyok az egyetlen aki vesz egy párt..,
2015. febr. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!