Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszimat rosszul vették...

Törpenyuszimat rosszul vették ki és most folyamatosan karmol, még a kaját is kikarmolja a kezemből ha csak benyúlok hozzá, előtte nagyon szelíd nyuszi volt. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Rosszul fogták meg a törpenyuszim és olyan mély benyomást tett rá, hogy azóta folyamatosan morog és karmol. Ha adok neki enni, nem is elé teszem hanem a sarokba de neki megy a kezemnek és karmol. Előtte nagyon szelíd volt. Ki lehetetett venni és az ölembe volt mindig. Mit tehetek ellene? mert én nagyon szerettem a szelíd kis dögönyözhető énjét.. :( :(

2015. febr. 7. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen idős? Az agresszivitás lehet az ivarosodás jele is.
2015. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert az eset után lett rögtön agresszív. Aznap délelőtt még semmi baja nem volt , ugyanugy simogattam. :(
2015. febr. 7. 13:42
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy holland törpe nyuszim van. Én úgy tudom, hogy a nyulak alapból nem kedvelik a sok babusgatást. A nyuszimat nem szoktattuk hozzá az emelgetéshez, néha persze muszáj, olyankor elviseli. Persze ez a nyúl személyiségétől is függ. Szerintem egy darabig ne próbáld emelgetni. Nálunk amikor kicsi volt attól is megilyedt, hogy mi ugye magasabbak vagyunk hozzá képest. Szerintem guggolj le, vagy ilyesmi és a nevén szólítva úgy próbáld megsimizni:)
2015. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!