Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kisnyuszit akit az anyja...

Egy kisnyuszit akit az anyja eldobott mivel kell etetni?

Figyelt kérdés

Anya nyuszim szült 1 db kisnyuszit,de nem gondoskodik róla. Kivettem a ketrecből mert ráugrott stb.Milyen tejet kell neki adni vagy mit kell neki egyáltalán adni?

KÉRLEK SEGÍTSETEK NAGYON FONTOS LENNE!!!!!!!!!!!


2015. febr. 8. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tápszer kell neki, allatorvosnál tudsz venni.
2015. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
78%
ha 2 hétnél nem idősebb esélytelen, hogy te feltudd nevelni... az anyja valószínű azért ugrott rá mert szoptatni akarta
2015. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként biztos, hogy eldobta magától?Az anyanyúl naponta csak egyszer szoptat, különben nem nagyon foglalkozik velük, és akkor ugrál a kölykein, ha félti őket...Onnan lehet tudni, hogy nem gondozza, hogy soványak a kisnyulak, de ha kerek a hasa akkor nincs semmi baj...Illetve az is jó jel, ha fészket épített, szőrt tépett és a kisnyulat letisztogatta...

2015. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a kisnyuszi nincs túl jó húsban,és az anya se úgy ugrált mintha szoptatni akarná:/

2 napig vártam de soha nem láttam őket együtt csak akkor ha az anya simán rohangált a ketrecben fel alá(elég nagy a ketrec)és csak úgy átfutott a kicsin.Nem voltam hozz túl közel 3-4 méteren kívül voltam nem hinném,hogy zavartam volna, amúgyis nagyon egymáshoz vagyunk szokva.Nem mondhatni,hogy fészket épített csak egy kis szénát odadobált a sarokba de semmi alakja nincs.


Hadjam inkább a kicsit nehogy az anyának legyen baja?

2015. febr. 8. 12:10
 5/5 anonim válasza:
amit oda dobált a sarokba az lehetett a fészek
2015. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!