Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög megfázásra házi patika?

Hörcsög megfázásra házi patika?

Figyelt kérdés
Megfázott a 3-4 hónapos aranyhörcsögöm,mert kb. 1 hónapja megfürdettem,és nem szárítottam meg és azóta folyamatosan prüszköl,köhög.Mostanába meg úgy tüszköl,mintha taknyos lenne.Nem szeretném állatorvoshoz vinni,ezért kérek segítséget,hogy valami házi gyógymódot tudnátok-e hörcsög megfázására.Vagy ez magától is el fog múlni?
2015. febr. 11. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el fog pusztulni. Nincs házi praktika, bakteriális fertőzésre, tüdőödémára és vagy gyulladásra nem fogod kikezelni. Vidd orvoshoz, az csak egy szuri.
2015. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegényke... minek egy hörcsögöt fürdetni??? Te sem vagy komplett, már bocsánat. Teljesen tiszta állatkák, nagyon sokat mosakodnak, az almot alatta kell tisztán tartanod, az pont elég. A fürdetés csak kínzás neki, és megfázás, tüdőgyulladás a vége. Vidd orvoshoz szerencsétlent, hátha tud segíteni, de az sem biztos. De legalább ne otthon barkácsolj rajta, ne tetézd a hülyeségeket.
2015. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz. Pl az Állatorvosi Egyetemre, 4000ft az első kezelés kb. Annyit megér a kis drágaság.

Addig is adj neki paprikát, kamilla-hársfa tea, bele egy pici mézecskét, langyosan itatójába rakd bele.

2015. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
paprikát minek? meg hársfa teát hörcsögnek.
2015. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. válaszolóval egyet értek.
2015. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akitől az enyémet vettem, ezt írta nekem egyszer. Ameddig el nem viszi orvoshoz.
2015. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hál Istennek már nem tüszköl.Eddig se nézett ki betegnek,csak prüszkölt.:)
2015. febr. 13. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túl poros a forgácsa?
2015. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet,mert csak a ketrecébe prüszkölget.Meg szegénykének nagyon büdös a pisije,lehet hogy azt se bírja reggelre mindig kitúrja a pisis almot.
2015. febr. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!