Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány etetése. Rágcsáló...

Patkány etetése. Rágcsáló eleség mellé adhatok kis adag patkánytápot? (Az állati fehérjeforrás miatt. )

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a macskatáp nem jó erre a célra, mert túl magas a fehérjetartalma nekik. Ezért gondoltam, hogy egy kis adag patkánytápot keverek bele az eleségbe. Egyébként rendszeresen kapnak zöldséget, gyümölcsöt. Erre gondoltam:

[link]

(A válaszokat előre is köszönöm!)



2015. febr. 14. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én száraz kutyaeledelt is adtam csemegének, mászni kellett érte magasba, annak sokkal lacsonyabb a fehérjetartalma, mint a macskáénak. Adtam csirkecsontot is, imádták letisztítani.
2015. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy adhatsz nekik, ha megeszik. Az enyémek mindenből kihajigálták a tápot, a magokat ették csak meg. Kukoricából csak az otthonit, keverékből az is repült.
2015. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdést, persze, hogy adhatsz, direkt nekik van!

Sőt ez az egyik legjobb fajta, emellé szinte nem is kell más.

2015. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést... patkánynak patkány tápot adj, ha lehet olyat ami pelletesített, így válogatni sem tud. Más táp nem kell nekik.
2015. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a magvak (rágcsáló eleség) és a zöldség, gyümölcs mellé szeretném adni. Nem, mint fő eleség. De ezek szerint kiegészítésként is jó. :) (Most így visszaolvasva tényleg bonyolultan fogalmaztam... Bocsi.)
2015. febr. 14. 20:48
 7/9 Vandor72 válasza:

Szerintem is főeleségnek jobb a magkeverék , mint a pellet táp , mivel természetes ,de ne sima rágcsáló tápot adj, ebből is van patkánynak való ! Pl ez : [link]

Amúgy a fehérjével vigyázni kell, max 15% körüli fehérjetartalom elég nekik, a kajára általában rá van írva, h hány százalék a fehérje. Mellé csak kis mennyiséget szabad otthon , hogy ne legyen túl sok, mert attól betegek lesznek .

2015. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Kedves utolsó! Köszi a hasznos tippeket! :)

2015. febr. 14. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:

a maqgkeverék semmmiképp nem jó mert válogathatnak belőle!

a nekik készült peeletált tápok a jók!

2015. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!