Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfelel ez a ketrec két...

Megfelel ez a ketrec két nagyméretű nyúlnak?

Figyelt kérdés

[link]

Két óriás kosorrú nyuszi lenne benne. Méreteiben megfelelne nekik?

A fa részek hajópadlóból lennének, lefestve lazúr festékkel, hogy védje az időjárástól. A tető be lenne borítva még kátránypapírral, hogy ne ázzon be. A rács pedig csirkeháló lenne. Elég biztonságos ez? Nem rágnák át magukat?


2015. febr. 23. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a mérete és nagyon jól néz ki:)De szerintem az a kis lejárat az legyen zárható, hogy csak felügyelet mellett lehessenek kint, mert különben kiáshatják magukat...(Kivéve ha betonon vagy ilyesmin van, akkor tökéletes)
2015. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A ketrec alján is ugyanúgy csirkedrótháló van, nem hiszem, hogy úgy ki tudnák ásni magukat :)

Inkább attól félek, hogy esetleg átrágják a fát vagy netán a hálót.

2015. febr. 23. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Maga a terv az tökéletes de a csirkeháló az gyenge ha valóban megkezdi a nyúl. Én a helyedben egy erősebb merevebb drótot vennék, nem feltétlenül kell sűrűbbnek lenni csak legyen erősebb anyagból. A fát nem rágja meg annyira hogy kimenjen, észre veszed azt úgyis ha sérül a fa. Ha kint a füvön van akkor meg lehetőleg úgyis legelni fognak elfoglalják magukat
2015. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy a csirkeháló gyenge. Bár a többség azt mondja, nem.. Nem tudom, kinek higgyek. Most néztem amúgy nyuszikat egy nyúltenyésztőnél, nála a kifutó kerítése szintén csirkeháló volt. Pedig ott sok nyúl van, gondolom akkor elbírja. De nekem mégis túl vékonynak tűnik.
2015. febr. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!