Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki lehet tenni a nyulat egyik...

Ki lehet tenni a nyulat egyik napról a másikra? És másik nyulat berakni hozzá?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva elhozunk egy nyuszit, de mi kint fogjuk tartani, ahonnan elhozzuk ott viszont bent volt. Akkor lesz kb. 10 hetes. Nem lesz ez neki gond?


Aztán ha őt elhoztuk még arra rá pár héttel elhozunk még egyet máshonnan.. az 2-4 hónapos lehet majd akkor. Együtt laknának. Be tudom tenni hozzá csak úgy? Félek, hogy bántják egymást.. Két lány nyuszi amúgy. Reménykedek hogy még kicsik és így jobban elfogadják egymást.


2015. márc. 1. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez így halálra ítélt dolog!!

Alapból 2 nőstény nyúl ölni fogja egymást, ivartalanítva is nagyon necces...

2015. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért nem.. nem egy nőstény nyuszipárosról tudok, akik imádják egymást (ráadásul nem is egy alomból valók, nem anya-lánya, semmi közük egymáshoz, még csak nem is egy idősek). Szóval nem lehetetlen, igazából én sok nyulast ismerek, viszont olyat egyet sem, akiknek a nyulai verekednek egymással. De közben meg tudom, amiket mindenhol olvasni, hogy így meg úgy bántják majd egymást.. ezért vagyok bizonytalan. Habár régen mielőtt két lány tengerimalacot vettem és raktam össze, ugyanezt végigjátszottam, mégis egyből puszipajtások lettek.

Na szóval több véleményre lennék kíváncsi, legfőképp olyanokéra, akik két (vagy több) nyuszit próbáltak már együtt tartani.

2015. márc. 2. 20:59
 3/3 Dolores55 válasza:
Én annyit értek a nyulakhoz, hogy két nőstény nyuszit raktam egy ketrecbe....jól ki is jöttek egymással...majd egy éjszaka kis nyuszik lettek. Ennyit a tudásomról :)
2015. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!