Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jobb a nyúlnak ha van egy társa?

Jobb a nyúlnak ha van egy társa?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy egy vagy két nyulat vegyek. Mindkettő számára lenne elég hely, étel, törődés, ez nem gond. Véleményem szerint jobb neki, ha van egy társa, de sokak szerint nem, mert csak vita lenne köztük. Amúgy két lány nyuszi lenne, mindkettő 10 hetes, bár más alomból jönnének.
2015. márc. 1. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedül is jól elvannak.
2015. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy egyedül is elvan, tudom. De nem lenne jobb neki társsal?
2015. márc. 1. 18:14
 3/4 maci2000 ***** válasza:
Én szerintem mindenféle képen vegyél neki egy társat . Igazából vita csak akkor van ha már idősebb korban teszed őket össze , ahogy meg leírtad 10 hetesek nem igazán lesz velük gond kisebb korukban megszokják egymást :D
2015. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem garantálja, hogy ivarérés után is megtűrik egymást. A nőstények elég komolyan védik a területüket, csúnya verekedések lehetnek.
2015. márc. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!