Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Haldoklik a tengeri malackánk....

Haldoklik a tengeri malackánk. Mit kell ilyenkor csinálni? Van valami, amivel megkönnyíthetem számára ezt a folyamatot? Már nagyon öreg. Természetes végelgyengülésről van szó.

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Állatorvos elaltatja,az a leghumánusabb.De ne nézd végig..A nyakát eltörni?! Én sem bírnám higgadtan végignézni,hogy szenved az állatkám,de a nyakát eltörni...

Addig is simogatsd ésbeszélj hozzá. Köszönj el tőle. Ha nem is érti,de érzi.

2015. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 3ból kettő magától halt meg a karjaimban, a 3. is az ölemben aludt el, de őt altatták. Szörnyű érzés végig nézni de én gazdiként úgy éreztem, hogy ha ez az utolsó dolog, amit még megadhatok nekik, akkor megadom, hogy ne legyenek egyedül. Az életben is így van, néha nézni kell, hogy mások szenvednek és bármennyire szeretnéd nem tehetsz értük semmit. Ilyenkor csak az marad, hogy vagy elbúcsúzol és hagyod, hogy történjen aminek kell, vagy mellette maradsz, nem tudván hogy ezzel segítesz-e bármit is, de ezzel jó nagy lelki terhet vállalsz. Nem valószínű, hogy egy már haldokló malackát még volna idő orvoshoz vinni. A saját kisállatának nyakát meg szerintem nagyon kevesen tudnák eltörni. Pláne, hogyha rosszul csinálja valaki, az még borzalmasabb.


Részvétem a malackád miatt, de ha öregkorban, végelgyengülésben távozik, akkor biztos nagyon szép élete volt és sok szeretetben részesült. Ennél többet egy malacka se kívánhat.

2015. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az altatás trauma az állatnak, hagyd had aludjon el magától.
2015. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az állatorvost hogy altassa el, mert ha eltöröd a nyakát akkor még meg nem hal nagyon de nagyon fog szenvedni és ha ezt látni fogod megszakad a szíved és ne is üsd agyon mert annak is ugyanaz lesz a vége .
2015. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Úr ISTEN ,milyen degenerált "emberek" vagytok ti, agyonütni kalapáccsal,meg eltörni a nyakát???!!! Hát gondolkozzatok már,ha egy rokonod vagy nagyapád a halálos ágyán lenne,neki is eltörnétek a nyakát vagy agyonütnétek???? Hányok az ilyenektől, ezeknek állat.....Kérdező! Vidd orvoshoz,ha még eljutsz vele,de szerintem addigra már vége lesz...
2015. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!