Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet elviselni a vadászg...

Hogy lehet elviselni a vadászgörény szagát?

Figyelt kérdés
Nagyon tündéri állatnak tartom, sőt tartanék is, de a múltkor felvettem egyet az ölembe, és utána még a hajamat is meg kellett mosni, annyira büdi volt...
2008. aug. 24. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez hülyeség, egy normálisan tartott görény, amivel foglalkoznak, megfelelően tartják az nem büdös. Nekem is van kettő, voltak kicsik is, még senki nem mondta hogy büdösek lennének. Az anyám ki is vágna vele együtt ha így lenne.
2008. aug. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Így van,nekem is van 2.
2008. aug. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
53%
azt mondják erre, hogy emberfüggö. valakinek vagy bejön a szaga, vagy nem. nekem van egy, 2 ember szerint büdös, többiek szerint még jo is a szaga. szoval emberfüggö...de sztem semmi gond vele, föleg ha tisztitják is rendesen.
2008. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert mosdatni kell? Úgy, mint a kutyát? bocs, ha hülyeséget kérdezek, de nem tudom.

Köszi a válaszokat!!

2008. aug. 25. 09:15
 5/10 A kérdező kommentje:
És eredetileg én is úgy tudtam, hogy nincs szaguk, ezért lepődtem meg a múltkori állatkán, hogy olyan büdi volt.
2008. aug. 25. 09:16
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem találkoztam olyan görénnyel, amelyiknek ne lett volna egy kis szaga. Pedig tisztán tartották őket. A görény az görény. Ezzel senkit sem szeretnék bántani. Én is rettenet cukinak tartom őket és mindenféle állatom volt már nekem is, mert imádom az állatokat. Csak ez a tapasztalatom.
2008. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk fürdetés csak akkor van ha valamiért üríti a bűzmirigyét. De az sem olyan büdös mint ahogy néhány helyen olvasni,hogy ujra kell tapétázni a lakást meg ilyenek... Ha tényleg tisztán van tartva (alom,ketrec) akkor nem lehet büdös egy göri.
2008. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag ha sűrűn fürdeted a görit akkor pont, hogy büdösebb lesz
2008. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hallottam már meleget hideget hogy ha minimmum 2 naponta fürdetik jo illatu lessz.de szerintem nem kell csak ha nagyon koszos.és nincs szaguk.
2009. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a görinek csak akkor van szaga ha fiú, és elérte az ivaros kort...ekkor felerősödik a bundaszaguk is...ezt ivartalanítással lehet kiküszöbölni...


a fürdetésről: minél többet fürdeted (nem sima vízzel, mert azt lehet) annál erősebb lesz a szaga, mert a bőre kiszárad, és ez csak felerősíti a faggyútermelést, és ezáltal a szagot is!

2009. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!