Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányok általában nem...

A patkányok általában nem harapnak? Meghalt a patkányom (már öreg volt) sosem harapott meg. Most szeretnék még egyet, de nem tudom, hogy általában milyenek. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől veszel az nem harap, mivel emberhez van szokva. Amit állatkereskedésből veszel az általában ott született, azzal kb senki nem törődik, így harapós és beteges is lehet. Szóval tenyésztőtől vegyél. azzal semmi gond nem lesz, barátságos, kézhez szokott állatot kapsz.
2015. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az öreg patkányom engem nem harapott, a páromat párszor megkóstolta, de nem volt jellemző. A fiatalabb, amit a párom hozott mellé, őt egyszer harapta meg még egér méretű korában - utána és soha többet, nekem viszont a gumikesztyűnek rendszeresen nekiesett. Zacskóval a kezemen kellett takarítanom őket a kis hülye miatt. (babát vártam, nem akartam kesztyű nélkül)

Az öreg csak egyszer harapott meg 3 év alatt, amikor vittem elaltatni. De akkor nagyot kaptam búcsúzóul.


Szerintem kicsi korukban, mint a kiskutyák, próbálkoznak, de nem lesznek harapósak, ha foglalkozol velük, ahogy az előződ sem harapott.

2015. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!