Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaphat a nyuszi meggyfa ágat?

Kaphat a nyuszi meggyfa ágat?

Figyelt kérdés
A napokban megmetszettük a gyümölcsfákat, főképp meggy fákat. Az ágakat ledaráltunk.Úgy gondoltam ez a fa törmelék remek alom lenne vagy csak úgy simán a nyuszi alá is jó. de mivel néha eszeget is belőle félek nehogy megártson neki. Egyenlőre csak az alomtálcába tettem egy keveset.
2015. márc. 9. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Neeeeeeee!! Minden csonthéjas mérgező nekik!!! Gyümölcsfák közül alma körte pl, nagyon szeretik. De itt egy részletes tájékoztató, szerintem a legjobb a neten [link]
2015. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jóég. de már evett belőle egy kicsit.
2015. márc. 9. 19:16
 3/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam szabad nekik meggyfa ágat rágcsálni.
2015. márc. 9. 19:17
 4/8 A kérdező kommentje:
hülye vagyok rosszul írtam. tehát javarészt alma de lehet benne szilva vagy meggy is egy kicsi.
2015. márc. 9. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi , gyorsan dobd ki, többet ne használd a nyúl se hülye, nem eszi meg ami nem jó neki. Szerintem nagy baj nem lesz, de figyeld, hogy mennyire aktív, nem-e kicsit kótyagos, szokásosnál lustább.


Mi is most fogjuk metszeni az almafákat. Én csak simán félreszoktam rakni, a lemetszet alma, körta fa ágakat, imádja komolyan már ha meghallja a zörögni a zcskót megbolondul :)

2015. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De tényleg ne adj neki több csonthéjast! És olvasgasd azt a linket, mindent leírnak nagyon szuper.
2015. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) szerencsére ez szerintem mind alma,sok fáról van szó így elenyésző ha van is benne szilva vagy barack. Az a helyzet hogy mindig lusta. :D
2015. márc. 9. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elenyésző, akkor nem lesz baj. :) haha az enyém is nagy lustaság :D
2015. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!