Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyik Versele-Lag...

Szerintetek melyik Versele-Laga termék a legjobb ár-értek alapján?

Figyelt kérdés
Én cuni nature-t szoktam venni, de múltkori adaggal nem voltam annyira megelégedve, sok volt benne az apró szemcse ( lehet ezt lejetették, vagy ilyesmi) és a kakukfű is. Cuni completet is vettem már imádta, viszont azt már kicsit drágának találom kb 1500 ft/ kg ... Cuni fit-et nem vettem még sose, de ezt meg olyan kedevzőnek találom, hogy csak ámulok 220 ft / kg .Nem mondom, hogy ennyiből nem lehetne jó tápot előállítani, de nekem ez olyan gyanús, hogy 2 termékük között ekkora különbség ?! Ti melyiket ajánljátok?
2015. márc. 14. 23:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy törpenyúl tápról van szó.
2015. márc. 14. 23:27
 2/3 anonim válasza:
Ugyan nyulat nem tartok, de A Complete-el etetem a deguimat, és mivel nekik kerülendő a kukorica, zab, ezért a lehető legjobb táp amit kapni lehet itthon, koptatja a hátsó örlő fogaikat és jó az emésztésüknek. Nyilván a nyulaknak készült változat is legalább ilyen kiforrott.
2015. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én keverve adom a fitet és a completet. 1-1 csomagot keverek össze, 4-5 hónapig eszi, az orvos szerint is gyönyörű, a súlya ideális, a szőre fényes, a bogyói hatalmasak, virgonc, boldog nyuszi. Nasinak szokott még kapni crispy pelletet, abból egy év egy zacskó.
2015. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!