Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszim eszik egy kis...

Ha a nyuszim eszik egy kis papírt és celluxot, lesz baja?

Figyelt kérdés
Mármint ideiglenesen valamit csak gy tudtam megoldani a ketrecében, de félek, hogy rágcsálni fogja ugye és talán megeszik egy kicsit belőle.
2015. márc. 16. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A papírtól lehet, hogy nem (bár nagy mennyiségben attól is), de a celluxtól tuti lesz baja. És igen, meg fogja rágni és ami a szájába kerül azt nagy valószínűségben le is fogja nyelni (tapasztalat). Mit kéne megoldanod így a ketrecében? Hátha tudunk segíteni ötletekkel, hogy valahogy máshogy tudd kivitelezni.
2015. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fát szoktam neki berakni rágcsálni, meg WC papír gurigát. Mogyorófát szoktam, de még van sok más adható fafajta is (ha érdekel írj üzit). WC-papírt adhatsz neki, mintásat is. (De ne Aqua Tube-t. :D)

A celluxtól biztos lesz baja. Hogy érted, hogy így tudod megoldani??

2015. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rágcsálni raktam be a celluxot meg a papírt (arra van neki sok más pl. almafaág) csak "alomtálcaként" jelenleg egy cipősdoboz teteje van bent amit belülről ilyen műanyag akármivel befedtem, hogy tisztítható legyen, ne ázzon át, és doboztető sarkainál cellux is van. Persze ez csak rövid ideig lesz így. De tényleg nincs semmi más erre használható műanyag/fém stb. tálca. Csak ezt tudtam odarakni addigis.
2015. márc. 16. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami megfelelő méretű műanyag edényed se? Mindegy, hogy kerek, vagy szögletes. Csak mert tuti rágni fogja a nyuszid, mivel papír, ami fából van és annak érzi az illatát, azzal még akkora gond nem is lenne, de így a celluxot meg fogja enni, ami nem tesz jót neki. Vagy ha addig ideiglenesen az egész ketrec aljába almot tennél? Még lehet az is jobb lenne neki (kivéve ha apró szemű poros forgács.. mert azt inkább ne) Vagy másik ötletem, hogy a ketrec egyik felébe raksz almot, a másik felét meg hogy tisztán maradjon, egy kartonpapírral elválasztod, így nem fogja széthordani. A ketrecet ne féltsd, hogy pisis lesz, mert az ecet nagyon jól oldja és fertőtleníti majd, nem marad foltos. Hirtelen csak ennyi jutott eszembe nekem is.
2015. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!