Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy bak nyúl együtt tartható...

Egy bak nyúl együtt tartható egy anya nyúllal?

Figyelt kérdés
Úgy értem amikor kiteszem őket a kifutólyukba eggyüt lennének. A ketrecben együtt lehet tartani őket? Vagy csak a kifutóban?

2015. márc. 25. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kisnyuszit, akkor külön kell tartani.
2015. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mégis mit gondoltál, kártyáznak? Nem, az első másodpercben már a bak nyúl ráugrik az anyanyúlra. Kivéve ha ivartalanítva van a bak.
2015. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mivel egy pillanat alatt párzanak, és a bak egyébként is folyamatosan kergetné a nőstényt (ha szült már akkor anya). Azt javasolom, hogy a bakot ivartalaníttasd egy jó állatorvossal, és akkor lehet együtt a nősténnyel. :)
2015. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amíg nem volt kiivartalanítva a bak nyuszim nekem külön ketrecben laktak utána lassan összeszoktattam őket

(a bak nyuszi ivartalanítás után sokkal nyugodtabb lett nálunk az orvos 8.000 csinálta meg és egy hétig gallért kellett hordania)

2015. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!