Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlotok...

Milyen kisállatot ajánlotok benti tartásra? Az a fontos, hogy szép, különleges és kedves legyen. (feltételek lent)

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretnék egy kisállatot.


Előre szólok a kiokosító válaszadóknak, hogy TUDOM MILYEN NAGY FELELŐSSÈG!


Kb 1000-1500Ft-t áldozok kisállat vásárlásra. A ketrecre pedig 2000-5000Ft-t.



#állat #otthon #kisállat #aranyos és barátságos állatok #különleges állatok #szép állatok
2015. márc. 25. 16:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* a kaja ára nem fontos, de ne legyen 2000Ft feletti.
2015. márc. 25. 16:12
 2/13 anonim ***** válasza:
Hörcsög? Kezdő vagy?
2015. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Plüss nyúl, plüss hörcsög neki még ketrec se kell !!!!!! !!! Azt is megspórõlhatod !! 😃😃


Na jó a viccet félretéve írd be OLX vagyjJó fogásra és az ár alapján tuti jönnek majd kii

2015. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ennyiért egeret, vagy hörcsögöt kapsz, és egy rossz minőségű, vagy kicsi ketrecet, ami nem tartalmaz felszerelést sem...

a különlegesség többnyire pénzbe kerül :)

2015. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sok olyan háziállat van, ami nem túl drága, (20 000 Ft alatt), viszonylag könnyű tartani, de ezek ellenére Magyaro.-n nem terjedt el. Én papagájokat tartok, ezekből sok fajta van, ami egyáltalán nem ismert, pedig ugyanolyan látványos és kedves valamint egyszerűen kezelhetőek, mint a nagyon gyakori "tucatpapagájok".

Viszont az árat tényleg nem szabtad magasra... Én kisállatra hatszor, ketrecre kilencszer-tízszer ennyit szánnék.

Amúgy meg ami látványos, az valamintrópusi, színes hal lehetne, csak ezzel, azon kívül, hogy nézed, mást nem igazán tudsz csinálni. Meg nem is "kedves". Egyszóval nem egy interaktív állatka.

2015. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

erre az árkategóriára amúgy az afrikai óriáscsiga illik, de nem olyannak tűnsz a kérdésből, mint akinek ezek az állatok tetszenének.. :)

(számomra szépek, különlegesek és kedvesek ugyan..)

2015. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
halak közül a márványsógér amit én "kedvesnek" neveznék, nem túl drága 500-2000ft között mozog az ára de nagy akváriumra van szüksége kb 500 liter egy párra de egyedül 200 literben is elvan a gazdáját megismeri és máshogy reagál rá mint egy másik emberre
2015. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Milyen kisállatra gondolsz?

Mi áll közel a szívedhez?

emlős,rágcsáló,hüllő,kétéltű,hal?

Segítek tartottam már mindent!

2015. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből hörit vagy plüssnyulat vehetsz... Vadászgörény pl., 20000-nél kezdődik, törpenyúl minimum 5000. Hát akkor most miről beszélünk?
2015. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Valami kis szeretgethető àllatkát szeretnék.

Igen, volt már kisállatom (tengerimalac), de nem tetszett nagyon.

2015. márc. 26. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!