Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlotok...

Milyen kisállatot ajánlotok benti tartásra? Az a fontos, hogy szép, különleges és kedves legyen. (feltételek lent)

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretnék egy kisállatot.


Előre szólok a kiokosító válaszadóknak, hogy TUDOM MILYEN NAGY FELELŐSSÈG!


Kb 1000-1500Ft-t áldozok kisállat vásárlásra. A ketrecre pedig 2000-5000Ft-t.



#állat #otthon #kisállat #aranyos és barátságos állatok #különleges állatok #szép állatok
2015. márc. 25. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tengerimalac - nyúl ketrec: 7500 és felette

Hörcsög ketrec (törpe) : 4000-8000 Ft

2015. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

törpe hörcsög, egér stb. ezek hátránya hogy általában nem sokáig élnek

apróbb termetű madárka (pinyt, kanári, hullámos stb)

De mindkettőnél számolni kell a kalitkára meg a terráriumra is.

Valamint az apróbb kétéltűk, illetve hüllők, de én úgy tudom hogy a hüllőknek az etetése is költséges nem csak a beszerzése.

2015. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a malac nem jött be akkor a nyúl is kilőve. Mivel olcsót akarsz ezért még kb minden kilőve... marad a törpehörcsög, ingyenesen hirdetésekből + használt ketreccel. De az is csak elvan magában, kb semmit nem lehet vele kezdeni, szóval azt sem hiszem hogy nagyon tetszene. De ki tudja...

Szerintem inkább várj még ezzel... majd ha lesz több pénz rá, és magad is tudod mit akarsz akkor legyen állatod. Addig meg nézz utána mifélék vannak, mi passzolna hozzád.

2015. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!