Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisállatkereskedésből vagy...

Kisállatkereskedésből vagy háztól érdemesebb törpenyulat venni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
egyiktől sem mindkettőnél lehet génhibás nyuszi aki beteges vegyél tenyésztőtől már a tenyésztőknél is lehet 5000ft-tól nyuszit venni
2015. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kisállat kereskedésben vettem pár éve egy lógófülű nyuszit. Talán ha 1 hetet élt. Berágtam, mert tudtam nem én rontottam el, így saját költségemen egy állatorvostól boncolást kértem, hogy mondja meg, miért pusztult el a nyuszi. Kiderült, hogy a szíve nem volt jó a nyúlnak.
2015. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag tenyésztőtől, de ha csak húsvét miatt vennél, gondold át +1x. Egy törpenyúl 8-10 évig él, foglalkozni kell vele naponta, oltás, kaja nem két fillér.
2015. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől. Vagy olyantól akit ismersz és tudod hogy miféle nyuszira számíts. Állatkereskedésből ritkán kapni egészséges állatot, szóval az az utolsó amit választanék. Szarul is tartják ott őket, szóval emberhez sincs szokva, rosszabb esetben még fél is az emberektől, nehéz egy ilyen nyúllal.
2015. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!