Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot javasolnátok?

Milyen kisállatot javasolnátok?

Figyelt kérdés

Már van egy japán táncoló egerem de már nagyon öreg... szeretnék egy másik rágcsálót is ami nem igényel olyan nagy helyet,mivel a szobámban tartanám és már így is elég zsúfolt. Nem baj ha éjszakai állat, megszoktam a késői rágcsálást, futkározást. Olvastam már a degukról. Szerintetek ha a családommal nyaralunk és itthon hagynám a (még nem létező) degukat (2-t) akkor mire hazaérnék nem lennének szomorúak vagy ilyesmi?( Bocsi a furcsa kérdésért.) Mondjatok sokat :D

14/L



2015. márc. 28. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Degut nem nagyon ajánlom nagyon sokat kell velük foglalkozni és nagy a mozgásigényük.Nekem volt egy degum nagyon okos volt hallgatott a nevére feljött a vállamra és nagyon szeretett labdázni,nagyon gyorsan tanul és imád mászni minden hova.Nagy hely kell neki nem egy kicsi ketrec.Ha lehet ne ezt válaszd mert csak szomorú lenne.Hörcsögnek,fehér egérnek elég lenne a hely talán még bár nem rágcsáló de a törpe sünnek is jó lenne egy kis kuckó ha többször ki lenne engedve.Bocsi nem akarlak semmiről lebeszélni te döntöd el :) Sok sikert az új állatkádhoz :)

2015. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tengerimalacon gondolkoztál már?nagyon aranyos és nem hiszem hogy szomorú lenne.
2015. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Afrikai fehérhasú törpesün,igaz nem rágcsáló,hanem inkább kis ragadozó!

Nagy bájos,könnyen szelídíthető!

A testvéremnek van és nincs vele sok gond!

A degut én sem ajánlom!

2015. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a nyaralás alatt azt érted, hogy teljesen egyedül hagyod otthon az állatokat úgy hogy senki nem eteti őket naponta, akkor csak az egeret meg a hörcsögöt tudom neked javasolni. Nekik ha beszórsz jó előre kaját akkor elvannak, a többi állattal amiket itt felsoroltak még napi szinten kell foglalkozni, etetni.
2015. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tengerimalacot nem szertenék :D nem a kedvenceim :)

A törpesüni tartása nem nehéz? Sok oldalon olvastam hogy mennyi mindent kell neki adni meg hogy eltörhet a lába... Szeretek az állatokkal foglalkozni :) viszont nem szeretném a szüleimet "megkopasztani" . Nektek mennyi ideje van meg a sünitek? :D leírnád nekem hogy valójában ennyire nehéz e tartani? :) köszi

2015. ápr. 6. 23:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, az etetés meg lenne oldva csak mondjuk az hogy naponta foglalkozok velük az nem :D
2015. ápr. 6. 23:01
 7/7 A kérdező kommentje:
A fent említett japán táncoló egerem sajnos halt meg... Holnap pedig eltemetem :) már a koporsója is megvan ( ne nézzetek teljesen hibbantnak :) )
2015. ápr. 6. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!