Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van akkor ha a nyulam 3...

Bubukos12 kérdése:

Mi van akkor ha a nyulam 3 hetes és a kuckoja elött öszegömbölyödik? Én nagyon aggodom tegnap elött kaptam és nem tudom mi van!

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Lehetséges, hogy semmi baja, csak ott szeretni feküdni, de az a helyzet, hogy 3 hetesen még iszonyatosan pici ahhoz, hogy elszakítsák a mamájától, és én úgy tudom, hogy akkor még anyatejet kellene enniük. Ez is lehet baj, meg hát tényleg nagyon pici, elszakították az otthonától, az anyukájától a testvéreitől, lehet, hogy fél vagy kicsit sokkos állapotban van. Szerintem vidd el egy jó nyuszis állatorvoshoz, aki tényleg ért hozzá, lehet, hogy felír valami tápszert vagy megállapít valamilyen problémát. Remélem nincs baja a nyuszinak!
2015. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza az anyukája mellé, az van. Egy újabb húsvéti nyuszi áldozat, sajnálom őt.
2015. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most már semmi baja pocakra is nőt és már nagyon élénk szerintem csak félt egy kicsit de most már nem ahogy írtam nagyon élénk lett amikor kiveszem a ketrecéből akkor morzsolja a fogát és néha el is alszik nagyon aranyos lett.
2015. ápr. 1. 09:04
 4/4 A kérdező kommentje:
mi már 1 éve kerestünk egy hozzám illö nyulat és itt volt a lehetőség és azt mondták ha eszik rendesen akkor semmi baj nem husvétra kaptam hanem csak ugy
2015. ápr. 1. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!