Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap délutántól kiraktam...

Tegnap délutántól kiraktam ketrecestül a 2 törpenyulamat a sufniba. Nem lesz bajuk, ugye?

Figyelt kérdés

Törülközővel körbetekertem a ketrecet, h a meleget megtartsa, de hagytam elöl nyílást, hogy levegő jusson be, meg sok szénát raktam be, hogy még melegebb legyen. Nem fognak megfázni, ne adj isten elpusztulni, ugye?

Az egyik hosszúszőrű oroszlánfejű, a másik meg rövidebb szőrű.



2015. márc. 31. 10:54
 1/2 anonim válasza:
Nem lesz semmi baj elvileg. Nekem tenyésztőtől van a nyulam és azt mondták, hogy nagyon jól bírják a hideget, csak ne kapjanak huzatot és persze azért ne legyenek kint pár napnál többet. De, persze attól is függ milyen a nyuszik szervezete.
2015. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én több, mint egy hónapig ott tartanám őket. Eddig jól bírják. A huzatra meg figyelek! Köszi a választ!
2015. márc. 31. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!