Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög etetése?

Hörcsög etetése?

Figyelt kérdés
mennyit és hánzsor egy nap (hörcsögmag)

2015. ápr. 2. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy rohadt gyorsan csináld, mert szétrágja az ujjad. Egyébként a hörcsög olyan mint a kígyó, sokat tud tartalékolni, így elég neki évente két etetés.
2015. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy még kölyök
2015. ápr. 2. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kölyök, akkor még könnyebb a dolgod, mert elég kétévente egyszer megetetni, akkor viszont sokat kell neki adni (pl. cornflakes, rántott karfiol, pörköltkocka)
2015. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, nagyon vicces...Nehogy elhidd, kérdező!!!Szerintem csináld azt, hogy egy űdítős flakonnak a kupakjával méred ki, és abból adj neki reggel-este egy-egy kupakkal...Ha már nagyobb lesz, adhatsz neki mondjuk reggel egyet, este kettőt, vagy ahogy jónak látod...Az a lényeg, hogy mindig tudjon mit enni, és mindig legyen előtte víz!Néha adhatsz neki zöldséget-gyümölcsöt, de csak keveset!
2015. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nem ált szándékomban elhinni most is éppen szotyit rágcsál másik válaszoló adj a sajátodnak ilyeneket
2015. ápr. 3. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden nap legyen előtte friss zöldség-gyümölcs vegyesen mindenből egy kicsi és mindent hámozz meg és magvalj ki, előtte meg jól moss meg mindent!


Én egy ilyen tálkát [link] telepakolok gyümölcs-zöldségekkel: pl. egy karika uborka, egy karika sárgarépa, egy cikk paradicsom, egy cikk alma, egy közepes salátalevél, 1 cikk körte...stb.


Amit nem szabad adni: citrom, narancs, karfiol, krumpli, káposzta, bab, retek, paradicsom és petrezselyem zöldje, csoki, fűszeres és olajos ételek.


Heti 1-szer adj neki darabka száraz háztartási kekszet, diót, sajtot, tejfölt, főtt tojást, főtt rizst, főtt borsót...tehát ilyenekre is szüksége van heti 1-2 alkalommal.


Magkeveréket én ilyen tálkába szoktam tenni, telepakolom: [link]

És a Versele Laga magkeveréket ajánlom.

Ha aranyhörcsögöd van akkor ezt: [link]


Jó ha naponta kap valami finom jutalom falatot, pl. drops vagy banán chips. Meg vehetsz neki magos rúdat is.

Sok mindent lehet kapni webáruházakban, kisállat boltokban, Fressnapfban.

2015. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Inkább több kaja legyen előtte, mint kevés, nem fog elhízni, mivel úgyis annyit eszik amennyi jólesik neki. Akkor hízna el, ha rossz minőségű kajákat kapna és nem kapna elegendő lédús gyümit-zöldséget, túl sok cukrosat kapna, ezért pl. banánt is ritkán kell adni mert sok benne a cukor.

Tehát a minőségre figyelj oda, a mennyiség az nem számít, az a lényeg hogy mit adsz neki.

Ha sok a kajája ő úgyis elraktározza, tartalékolja, ők ilyenek!

2015. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!