Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy tengerimalac?

Hörcsög vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés

Üdv!


Melyiket éri meg jobban megvenni? Mi a véleményetek a 2 állatól? Melyik a cukibb? Mennyibe kerülne a tengerimalac/hörcsög?



2015. ápr. 2. 21:05
 1/8 anonim válasza:
hörcsög olcsóbb!
2015. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Mind a hármat utálom!
2015. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem egyik se volt még, de volt egy időszak, amikor nagyon szerettem volna egy tengerimalacot (csak a szüleim nem engedték meg). Szerintem sokkal aranyosabb, mint egy hörcsög, mondjuk abból is van többféle, nekem olyan nagyon pici például biztosan nem kéne.


Szóval szerintem egyértelműen tengerimalac! :)

2015. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aranyhörcsög a legaranyosabb állatka és még van is rajta mit fogni, mert nem olyan kicsi mint a törpehöri.
2015. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem tengerimalac... én 10 éve tenyésztem őket és szerintem náluk aranyosabbak nincsenek...nagyon kedvesek bújósak és okosak a legöregebb nőstény tengerimalacom még a nevére is hallgat...ha a tengerimalac mellett döntesz írj nyugodtan privibe és adok szívesen tanácsokat. ha megkapod az elsőt 1 hét alatt beleszerelmesedsz majd...egybként egész nagyra nőnek és nem büdösek egyáltalán.
2015. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem mondanék olyanokat, hogy egyértelműen. Mert hát itt a véleményünket kérték és nem pedig kijelentést arról, hogy melyik a jobb. Én mindakettőt nagyon szeretem van egy törpehörim lassan 2 éve és lesz tengerimalacom. Ez tőled is függ, hogy milyet szeretnél, milyen az életviteled stb. Mert ha például nem szeretnél kettő tengerimalacot ( mivel a tengerimalacok társas lények) akkor talán a höri jobb. De ha van időd és pénzed rájuk akkor ők is nagyon aranyos társaid lehetnek. Ez attól is függ, hogy mennyi időd van rájuk, mennyi helyed, mennyi pénzt akarsz rájuk szánni. Én SZEMÉLYSZERINT mind a kettőt nagyon szeretem. Azzal, hogy én nem mondanék olyat, hogy egyértelműen nem akarok senkit megbántani ne ércsétek félre :).
2015. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 27. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a hörcsögöt max. kígyó kajának tudom elképzelni. Nem rajongok a rágcsálókért az tény.
2016. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!