Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 patkány sokkal többet eszik...

3 patkány sokkal többet eszik mint 2?

Figyelt kérdés
Most vettem egy nagy ketrecet (a kalkulátor szerint 6 patkánynak elég) és szeretnék minimum 2 patkányt. Eddig még sosem volt patim, úgyhogy először csak kettőt szerettem volna, de ha már elférne még 1 akkor miért ne? Meg akkor nem kéne szenvedni az összeszoktatással ha utána veszek egy harmadikat. Meg igazából nincs is összeszoktatós kecóm, csak egy hörcsögketret, ami ugye kicsi. De tartok tőle hogy 3 patkány sokat eszik. Szóval mennyit eszik 2 és 3 patkány?

2015. ápr. 3. 12:55
 1/2 A kérdező kommentje:
80x50x100 3 emelet
2015. ápr. 3. 13:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a kettőnél ha még a kajára sem biztos hogy futja. Volt már sok patkányom, mindnek voltak néha gondjai amivel állatorvoshoz kellett vinni, az jóval drágább lesz mint a kaja... szóval kezdésnek elég a két patkány. Sokkal többet amúgy nyilván nem eszik a 3 mint a kettő.
2015. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!