Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen zöldségeket, gyümölcsök...

Milyen zöldségeket, gyümölcsöket ehetnek a nyulak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy nyuszim és szeretnék össze állítani neki egy étkezési rendet hogy mit eszik pl.: hétfőn.

Milyen zöldségeket és gyümölcsöket ehetnek a nyuszik? A mindennapi szénát azt tudom és hogyha kap egy nap zöldséget és szénát akkor is kell a táp? Nagy segítség lenne ha ti leírnátok hogy naponta mit adtok a nyuszitoknak


2015. ápr. 5. 19:58
 1/3 anonim válasza:

Szia.Ahogy írtad,mindennapp friss széna és víz MINDIG legyen elötte!és mindennap kapjon 1kanál tápot. :) Zöldséget igazából hetente egyszer adj neki,mert ha túl sokat kap akkor menni fog a hasa.És ha adsz is neki ne sokat,pl répa ennek magas a cukortartalma.

nem tudom,hogy van-e facebookod,de ebbe a csoportba nem ártana belépned,itt bármit kérdezhetsz,azonnal válaszolnak!És mindenki segít!

[link]

Kezdő gazdi vagy,és még rengeteget kell tanulnod,hiszen sokmindent még nem tudsz,és egy kis állat életéről kell gondoskodj és gondolom te se szeretnéd,hogy szegény nyuszinak rosz sorsa legyen!Nagyon sokat kell törödni velük,simogatni,szeretni.Lassan fog megszokni,hiszen nem ismer,fél!(nekem 1hónapba telt,mire közelebb engedett magához)csak ülj le mellé,hadd szagolgasson meg,próbáld simogatni,ha nem engedi,akkor ne eröltesd.Hidd el meg fog szeretni,csak idő kérdése!

Másfél éve van nyuszim és ha bármi kérdésed van nyugodtan írj! :) mert segítek.Abba a csoportba viszont tényleg jó lenne belépnek,mert rengeteget tanulnál! remélem,hogy tudtam segíteni,és meg is fogadod a tanácsaimat. :D

2015. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél!:)
2015. ápr. 5. 20:27
 3/3 anonim válasza:
Örülök,hogy segíthettem! :)
2015. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!