Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög vagy törpehörcsög?

Aranyhörcsög vagy törpehörcsög?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi dzsungáriai törpehörcsögöt akartam írni :D
2015. ápr. 5. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Aranyhörcsög
2015. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Az aranyhörcsögnek több hely kell, nagyobb méretű felszerelések. Így ha az anyagiakat nézzük, drágább, mint egy törpehörcsög. Mindkét fajtát csak egyedül lehet tartani, erre figyelj! :) A törpehöri kisebb, én pont ezt szeretem bennük. Az aranyhörit viszont ebből kifolyólag könnyebb megfogni a mérete miatt.

Nekem 8 éve vannak dzsungáriai törpehörcsögeim, szerintem ők aranyosabbak. :)

2015. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
törpehöri nem harap és nagyon barátságos a gazdájával, az aranyhöri viszont tovább él. helyileg szerintem kell a nagyobb ketrec mindkettőnek, sőt, a törpehöri többet szaladgál. kajában viszont a törpehörinek nem lehet adni sok mindent amit az aranyhöri gond nélkül megesz.
2015. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk dzsungáriai törpehörink volt. Én õt ajánlom. Ha õt választjátok akkor nyugottan kérdezz tudok szolgálni pár tanáccsal.
2015. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jöhetnek még :)
2015. ápr. 6. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungáriai törpehörcsögöm volt 2014. novemberig,nem 1 több,évek folyamán!Elpusztultak,imádtam őket..de jövö héttől arany hörcsögöm lesz!
2015. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!