Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg anyukám,...

Hogy győzzem meg anyukám, hogy lehessen hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Nem engedi. Azt mondja azért, mert azzal minden nap kell foglalkozni, és ö nem fogja etetni, ha én pl meccsen vagyok. Amúgy van egy kutyám is. A tesóm (19/F) etetné/gondozná ha én nem érek rá... Hogy győzzem meg anyukámat, hogy tudom gondozni?
2015. ápr. 7. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2015. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a kérdés merül fel, hogy: kutyádat ki gondozza, ki viszi sétálni naponta 4-5x?
2015. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 14/L vagyok... És a kutyát én etetem, gondozom, sétáltatom... Naponta négyszer... Anyukám azt mondta, hogy a kutya is túl sok időmet veszi el... Amúgx a hörcsögöt és a cuccait én fizetném (húsvêti péncemből)
2015. ápr. 7. 10:44
 4/12 anonim válasza:
Nekem Törpe hörcsögöm volt sokáig, és nagyon aranyos jószág szeretni való csak éjszaka rágta a ketrecét azért gondold át, egy héten egyszer takarítottam a ketrecét de amúgy nagyon büdős tud lenni a ketrece sokat kakil rengeteget kb 5percenként három bogyot, nem kell vele napi szinten foglalkozni csak kaját adni neki én reggel adtam neki csomó magvat meg salátát estére megette másnap reggel megint adtam neki és így ment folyamatosan, szóval nem kell sokat törödni vele ilyen szempontból.
2015. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem egy hörcsöggel nem tudsz foglalkozni különösebben mert nekem már több ismerősömnek is volt de nappal csak eszik és alszik este meg fentvan és szaladgál a futókeréken meg turja magát a a faforgácsba meg rág és nem lehet tőle aludni :-) de mindd meg anyukádnak hogy a kutyát is te gondozod akkor egy hörcsöggel elbánsz vagy ha ez sem akkor jérdezd meg anyudat higyha jó lesz a bizid akkor kaphatsz e ehyet !! :3
2015. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyavajogj még egy jó nagy kutyáért, aztán macskáért és talán a végén megkapod a hörcsögöt.
2015. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mond, hogy te veszel meg mindent és egy höri nem olyan nagy felelõség amúgy se. Nálunk a hörcsög mindennel együtt 10000-15000 forintba került. Édes volt, de tapasztalatból mondom, hogy vannak olyan hörik amik nem jönnek ki soha mikor te ott vagy. Bebújik a házába és nem jön ki bármit csinálsz. Ha mégis megengedik én azt tudom ajánlani, hogy olyat vegyél ami nem a tesóival van összezárva, hanem olyat ami egyedül lakik(a kisállatkereskedésben).
2015. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a segítséget. :)

És a kajáját én fizetném általában a zsebpénzemből.

2015. ápr. 7. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Eleve ne vegyél hörcsögöt ha van kutya a házban, mert kockára teszed a hörcsög életét, tehát NE GYŐZD MEG ANYUKÁD, NE LEGYEN HÖRCSÖGÖD!

És hörcsög az nem kutya, sokkal értelmesebb...csak nem ismeritek az ő nyelvét.

Érteni kell az állatok fajtáinak a nyelvét először is utána mondani róla véleményt...sajnálom hogy ennyi buta ember irt ide.

De már a kérdező is az, ne legyen hörcsögöd mert az senkinek nem lenne jó, de nem a kutyát féltem nem is téged, se nem anyukádat (őt nem kell félteni), hanem a hörcsög szivna egy jó nagyot, hát neked nem lesz hörcsögöd, azt már most mondom...nem tudod meggyőzni anyukádat, és neki igaza van.

2015. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves #9

A kutya az udvaron van...

2015. ápr. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!