Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány tartók! Mesélnétek...

Detti97 kérdése:

Patkány tartók! Mesélnétek nekem arról, hogy milyen patkányt háziállatként tartani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
ugye elég nagy az előítélet a patkányokkal szemben, de mostanában elgondolkoztam azon, hogy tartanék egyet. Mert nagyon aranyosak! És sok képet láttam boldog háztartásban élő patkányról. Attól félek hogy megharap. (Még sosem volt rágcsáló háziállatom.) Szóval az érdekelne hogy milyen a természerük.

2015. ápr. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mindegyiknek más. :) sokat kell velük foglalkozni, kézhez szoktatni, elkerülhetetlen hogy néha harapjanak, de ha rendszeresen törődsz velük, kézbe veszed őket, stb, akkor nagyon kedves háziállatok. és okosak is.
2015. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt csuklyás patkányom. Rácson keresztül ha benyúltam akkor harapós volt, de amikor kivettem akkor már nem. Nagyon szerette a hasát, imádott enni. Nagy kedvence volt a csemege kukorica.
2015. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt 2 nőstény csukjás patkányom, azok nem haraptak, de amikor még az elején néha próbálkoztak picit harapni, orronpöcköltem és akkor visszafogták magukat. Könnyen tanítható állatok.
2015. ápr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vandor72 válasza:
Csodálatos kis állatok, az intelligenciájuk a kutyáéval vetekszik. Megtanulja érteni a nevét, odajön ha hívják,ha foglalkoznak vele , sok mindent megtanul, bámulatos az ügyességük.Nagyon ragaszkodóak , ha foglalkoznak velük, de ha nem , depresszióssá, harapóssá válhatnak.
2015. ápr. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már nagyon régi a kérdés, de én is ide tévedtem, hátha más is jár erre: legalább 2 patkányt kell tartani, mert nagyon társas állatok. Legjobb két lány és egy IVARTALANÍTOTT fiú együtt.
2020. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!