Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rázza a nyulam a rácsot?

Klaki kérdése:

Miért rázza a nyulam a rácsot?

Figyelt kérdés
Hajnali 4kor kelt minket a nyúlunk, hogy rázza a rácsot, hogy engedjük ki. De most már ott tartunk ha ki van engedve akkor is rázza. Van kajája, vize. Már nem bírjuk mert be lehet hallani a szobába.
2015. ápr. 10. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Elképzelhető, hogy megháborodott, vagy ketrecharcosnak képzeli magát! :D
2015. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy foglalkozzatok vele.
2015. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ki akar szabadulni :D


a viccet félretéve, unatkozik, foglalkozzatok vele és adjatok neki fogkoptatót

2015. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki akar jönni.

Túl kicsi helyen van. Kiengedve az mit jelent? Egész lakás vagy elkerített hely? Az is lehet kicsi, a nyúl szeret rohangálni mint őrült. Kis helyen nem tud.

Keveset foglalkoztok vele.

Esetleg éhes, szomjas? Van szénája, vize mindig?


Nekem a szobámban van a nyulam, de ha semmi gondja akkor nyugis, nem hangos. Éjjel meg alszik mert lefárad nappal.

2015. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert a hörcsög, tengerimalac, nyúl (tehát a rágcsálók) foga folyamatosan nő (ha megnézed, a nyúlnak elég nagy és kilóg a szájából egy picit) ezért folyton koptatnia kell valamivel, az én tengerimalacom (amikor vettem és totál nem értettem az állatokhoz) rágta a ketrecet, azt hittem, őrült, de csak vagy figyelmet akar, vagy unatkozik, vagy a fogát koptatja.
2015. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindene meg van fogkoptatója, víz, széna, táp, só, plüss, pokróc, nem egy elhanyagolt nyuszi. És kiengedettseg alatt azt értem hogy ki van nyitva a ketrece és az egész lakást végigjárhatja. Foglalkozva ban vele. Csak hajnal 5-6 óra fele ő úgy gondolja hogy kelt minket.
2015. ápr. 11. 06:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Tárva nyitva van a ketrece, ő akkor is a rácsot rázza. Néha szegénykém úgy néz ki mint egy örült. 😃
2015. ápr. 11. 06:45
 8/8 Javala válasza:
nekem tengim van de ő akkor csinálja ezt amikor éhes.
2015. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!