Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljunk? (több lent)

Fruzsina0000000 kérdése:

Mit csináljunk? (több lent)

Figyelt kérdés
Egy hete az állatkereskedésben kaptunk egy Cambell Törpehörcsögöt (remélem jól írtam le) méghozzá egy elég kis dagit. (Trixy lett a neve.) Ma reggel hihetetlen dolog történt (vagyis abból kifolyólag h. dagi hihető) Trixynek született 5 kölyke. A kérdés az: (vagyis a kérdések) 1. Mikor kell/lehet elválasztani őket az anyjuktól? 2. Kell nekik valami (pl.: vitamin vagy játékféleség) ? 3. Mit ajánlotok ételnek (alma, magok ilyenek) ? 4. Tudtok -nagyon- olcsó játékokat [ (max 500 ft és 500-ért valami nagy) /pl.: ehetőguriga, vitaminok ((nem wcpapír, mert azt Trixy eszi nem rágja eszi)) stb/ ]? 11/L

2015. ápr. 12. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Kell őket vinni állatorvoshoz? mikor? Ő megmondja h. fiú vagy lány vagy honnan lehet tudni lécci válaszoljatok
2015. ápr. 12. 20:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Campbell törpehörcsög.

4 hetesen lehet elválasztani.

Nem kell nekik semmi: anyatejet isznak, a játékhoz meg még túl kicsik.

Az anyát etesd jó minőségű táppal (pl. Varsele-Laga)

1 hetes koruk előtt az állatorvos se fogja megmondani a nemüket. Én úgy 3 hetesen vinném el őket, előtte nem utaztatnám őket. Akkor már tudni fogod,1) megmaradnak-e, 2) egészségesek-e 3) milyen a rajzoltuk 4) milyen neműek, és elkezdhetsz nekik gazdit keresni:)

2015. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. ápr. 12. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Az anyának adj fél kisujjkörömnyi trapista sajtot/lisztkukacot/főtt tojásfehérjét. Ezekből kapjon 2-3 naponta. Különben megeheti a kicsiket. Az anyának vannak felszerelései? Terráriumban vagy ketrecben van?

A többit az előttem lévő leírta. :)

2015. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fruzsivagyok23232323 válasza:

ketrece van és tudom h. megenné a kicsiket, szóval eladjuk őket 1,5 hét múlva. :(

úgy néz ki 3 fiú 1 lány : Lya, Gömbi, Rágcsa, Picúr.

2015. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!