Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot tartsak még?

Milyen állatot tartsak még?

Figyelt kérdés
Van már papagájom, nyulam, hörcsögöm, de szeretnék még egyet, mert én állatokkal érzel jól magam
2015. ápr. 14. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem fordíts több időt a mostani állataidra. Tudod néha a kevesebb több.
2015. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
milyen állatra gondoltál?hüllők madarak rágcsálók? én a hörcsögből ítélve tengeri malacot ajánlanék
2015. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bubukos12 ***** válasza:
Hello én is szeretem körülvenni magamat állatokkal, nekem 2tengerimalac,1hörcsög,2 sátgafülű ékszerteknős Van a szobámban. Ajánlom a következőket:teknős,leopárd gekkó.,madárpók,kígyó,tengerimalac,halak,szakállas agáma, ...stb.
2015. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is:)

Nekem macskáim, hörcsögöm, papagájaim és halaim vannak.

Neked kell tudnod, mi az, ami vonz, és mi az, aminek jó körülményeket tudsz biztosítani (én pl. ezért döntöttem a hörcsög mellett a törpenyúl "ellenében", egyszerűen nem tudtam volna neki elég helyet biztosítani - talán majd egyszer...)

2015. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

tengerimalac, de abból kettő kell, mert társas állatok

halak: igaz, hogy nem lehet velük játszani, viszont vannak nagyon szép halfajok

kaméleon

teknős

degu, de ebből is 2

vadászgöri, ebből is jobb ha 2, de ez nem valami olcsó

2015. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egerek vagy patkányok
2015. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nekem két macskám és két ékszertekim van
2015. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 macska, 1 höri, 1 nyúl, 1 kutya van. Régebben volt 2 patkányom is, imádnivalóak a patik, szóval tudom ajánlani őket ha van elég hely, pénz meg időd is rájuk.
2015. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

Volt egerem de sajnos a szüleim miatt vissza kellett vinnem mert büdös volt pedig 2 naponta takarítottam.

De megoldottam még egy hullámos papagájjal,amit a szoba másik sark kába tettem hogy ne egymással foglalkozzanak és tudjam öket zanítani

2015. ápr. 18. 07:25
 10/12 anonim ***** válasza:

"amit a szoba másik sarkkába tettem hogy ne egymással foglalkozzanak és tudjam öket zanítani"


Már bocsánat, de minek neked állat, ha te direkt rosszat akarsz nekik? Biztosan szereted te az állatokat? A papagájok társas állatok. A természetben sem egyedül élnek. Meg mi az hogy ne egymással foglalkozzanak? Csak veled? Hát persze... Nagyon önző vagy. Én azt hittem felelősségteljes állattartó vagy, de ezek szerint nagyon nem.

2015. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!