Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket érdemesebb tartani?...

Melyiket érdemesebb tartani? Tengerimalac vagy hörcsög

Figyelt kérdés

Nektek melyik van vagy melyiket tartanátok? Sok a külömbség a két

állat között? Segitsetek pls. 13/L



2015. ápr. 17. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nekem volt hörcsögöm és most két malacom van. Utóbbit jobban szeretem mert értelmesebb, a hörcsögök szerintem nagyon buták viszont kisebbek, ezért kisebb hely kell nekik és kevesebb kaja.


Ha nem szeretnél sok pénzt költeni, akkor inkább a hörcsögöt válaszd. Viszont ha jobban szereted az "értelmesebb" állatokat és nem gond, ha a kajára többett kell költeni ill néha zajonganak az éjszaka közepén, akkor inkább malacot.

2015. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Höriiiii! Nekem is van imádom egyébként dzsungi és 1általán nem buta mert pl ha azt mondom neki hogy fel akkor két lábra áll és ha a nevét mondom akkor pedig odajön. Lehet nem éri el mondjuk egy kutya szintét de a maga módján ő is okos.
2015. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsög, sokkal aranyosabb! Aki ért hozzá az tudja hogy milyen okos, nekem is hallgatnak a nevükre, meg odajönnek hozzám ha hívom őket, stb.!


Arra figyelj hogy egyedül kell tartani!

2015. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tengerimalacok nagy előnye, hogy sokkal tovább élnek, mint egy hörcsög, kb. 6-10 évig! A hörcsögök ellenben (fajtól függően) 1,5-4 évig. Sokban különböznek egymástól:

-a tengerimalacok társas állatok, a hörcsögök közül csak a campbell, a roborovszki és a kínai csíkos ilyen

-a hörcsögök éjszakai állatok, a tengerimalacok nappaliak

-a tengerimalacok fűevőek (a magvak súlyos egészségügyi gondokat okoznak nekik), a hörcsögök magevőek

-stb.

Igazából mindkettőt ajánlom, más-más előnyeik vannak, de mindkét faj nagyon aranyos tud lenni. :)

2015. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat.
2015. ápr. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!